ترجمه مقاله برای ژورنال

آیا به دنبال ترجمه مقاله برای ژورنال های معتبر داخلی و یا خارجی هستید؟ آیا می دانید خدمات ترجمه مقالات خود برای ژورنال های معتبر در داخل و یا خارج از کشور را از چه موسسات و یا دفاتر ترجمه ای دریافت کنید که می توانند بالاترین کیفیت را در ترجمه به شما عرضه کنند و امکان پذیرش مقالات شما در ژورنال های معتبر را فراهم نمایند؟

امروزه بسیاری از صاحب نظران هستند که به دنبال ترجمه مقالات خود برای ارسال و پذیرش در ژورنال های علمی معتبر می باشند و به این منظور نیاز به مترجمین حرفه ای دارند که امکان ترجمه مقالات آن ها را به بهترین نحو داشته باشند.

ممکن است شما هم نیازمند ترجمه مقالات خود برای ژورنال ها و نشریه های معتبر در داخل و یا خارج از کشور باشید و به این منظور به دنبال یافتن بهترین دارالترجمه ها در داخل کشور باشید. دارالترجمه رسمی آتنا یکی از دفاتر ترجمه رسمی است که آمادگی خود را برای همکاری با شما و ترجمه مقالات تان اعلام می کند. این دارالترجمه خدمات را با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار خواهد داد.

اهمیت ترجمه مقاله برای ژورنال

نگارش مقاله توسط یک صاحب نظر که می تواند یک استاد دانشگاه و یا یک محقق یا پژوهش گر و حتی یک دانشجو باشد نشان دهنده سطح علمی فرد مورد نظر خواهد بود و به همین دلیل است که بسیاری از افراد که جزو قشر تحصیل کرده کشور می باشند به دنبال نگارش مقالات در حوزه تخصصی خود می باشند.
بسیاری از آن ها هم هستند که در این راه موفق می شوند و مقالات ارزنده ای را برای عرضه به جامعه علمی تدوین می کنند اما به دلیل عدم توانایی در ترجمه مقالات خود نمی توانند آن ها را برای ژورنال های معتبر ارسال کنند.
در واقع ترجمه مقاله برای ژورنال های علمی اولین قدم برای ارسال آن ها به نشریات معتبر خواهد بود و نیازمند استفاده از خدمات مترجمین حرفه ای می باشد. به همین دلیل است که ترجمه مقالات علمی و تخصصی یا حتی مقالات عمومی برای بسیاری از این افراد مهم است.
این اهمیت به گونه ای است که بسیاری از اساتید دانشگاه هستند که در حوزه های تخصصی مقالات معتبر و ارزنده ای نوشته اند همواره بر روی ترجمه درست و بی نقش آن تاکید دارند تا از سطح مقبولیت و ارزش علمی مقاله پس از ترجمه کاسته نشود.
بهتر است شما هم در صورت نیاز به ترجمه مقالات خود نسبت به انتخاب مترجمین و یا موسسات ترجمه که به صورت کاملا تضمینی امکان ترجمه مقالات شما را دارند حساسیت بیشتری داشته باشید.

نحوه ترجمه مقاله برای ژورنال

یکی از نکات مهمی که در ترجمه مقاله برای ژورنال های علمی باید به آن اهمیت داده شود رعایت قالب درست مقاله نویسی می باشد. ژورنال های علمی به طور معمول مقالات را در قالب های استاندارد مورد پذیرش قرار داده و چاپ می کنند و به همین دلیل است که توجه به این موضوع نیز می تواند مهم باشد.
رعایت نکات فنی در ترجمه متن و توجه به نیتیو بودن ترجمه در عین حفظ روانی متن از جمله لازمه های یک ترجمه خوب و با کیفیت می باشد که مترجمین حرفه ای از آن آگاه هستند و در مرحله اول باید هنگام تدوین مقاله به آن توجه شود و پس از آن نیز در مرحله ترجمه نیز باید ساختار مقاله به گونه ای استاندارد باشد.
در ترجمه مقاله علاوه بر موارد ذکر شده در بالا باید به ترجمه درست عبارت ها و اصطلاحات تخصصی توجه شود و متن نوشته شده فاقد هر گونه ایراد نگارشی یا فنی باشد. کلیه این عوامل در کنار هم باعث خواهند شد مقاله ارسال شده برای ژورنال های علمی استانداردهای لازم را برای پذیرش و چاپ داشته باشد.
نکته: این ترجمه می تواند به زبان انگلیسی یا عربی یا سایر زبان های زنده دنیا باشد و اصول ذکر شده در بالا باید در هنگام ترجمه به هر یک از این زبان ها به طور کامل رعایت شود تا مشکلی برای پذیرش مقاله به وجود نیاید.

ثبت سفارش ترجمه مقاله برای ژورنال

در صورتی که قصد ترجمه مقاله برای ژورنال های معتبر علمی در داخل و یا خارج از کشور را داشته باشید موسسات متعددی هستند که در کشور و در شهرهای بزرگی مانند کلان شهر تهران می توانند خدمات ترجمه را در اختیار شما قرار دهند.
با این وجود توجه داشته باشید که کیفیت خدمات ترجمه در همه موسسات با هم یکسان نیست و بهتر است ابتدا بررسی های لازم را در این مورد انجام دهید. زیرا که ترجمه های فاقد کیفیت، ارزش لازم برای پرداخت هزینه های هنگفت را ندارند و به طور حتم باید میزان پرداخت با نوع و کیفیت خدمات دریافتی متناسب باشد.
دفتر ترجمه رسمی آتنا در صورت نیاز ترجمه مقاله برای ژورنال های علمی یا تخصصی در داخل و یا خارج از کشور آماده است تا خدمات مورد نیاز شما را بالاترین کیفیت و به طور تضمینی در اختیارتان قرار دهد.
در صورت نیاز می توانید با کارشناسان ما در دفتر تماس بگیرید تا ضمن بررسی مقالات شما آن ها را ترجمه و در اسرع وقت در اختیارتان قرار دهند. در پایان چند سوال است که به طور معمول از ما پرسیده می شود و پاسخ آن ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد:
آیا دارالترجمه آتنا امکان ترجمه مقاله برای ژورنال های بین المللی isi را دارد؟
بله. دفتر ترجمه رسمی آتنا خدمات ترجمه مقاله به منظور ارسال و چاپ آن ها در مجلات لیست شده در ای اس ای را در اختیار جامعه علمی کشور قرار می دهد و شما هم می توانید از این خدمات برای ترجمه مقالات خود استفاده کنید.
آیا پس از ترجمه مقاله برای ژرناله ای خارجی می توان از پذیرش و چاپ آن ها مطمئن بود؟
پذیرش و چاپ مقاله در ژورنال های علمی معتبر در داخل و خارج از کشور به طور معمول پس از تایید داوران امکان پذیر است و در صورتی که مقالات شما ارزش علمی لازم را داشته باشد و به خوبی ترجمه شده باشد احتمال پذیرش آن بالا خواهد بود.

    خانهارتباط با ماتماس