درباره ی ما

درباره ما 

دفتر ترجمه رسمی آتنا یکی از بهترین دفاتر دارالترجمه شهر تهران، در راستای ارائه خدمات کلیه امور ترجمه رسمي با مهر وزارت امورخارجه و قوه قضاییه و ترجمه رسمی مدارک به زبان های مختلف توسط مترجمین و کارشناسان رسمی در حال فعالیت می باشد.کلیه خدمات ترجمه رسمی در دارالترجمه رسمی آتنا با کیفیت بسیار بالا و زیر نظر کارشناسان فن و مشاوران امور ویزا با دقت بسیار بالایی انجام می پذیرد تا اطمینان حاصل شود مشتریان گرامی دفتر ترجمه رسمی آتنا بهترین موقعیت را در میان متقاضیان ویزا خواهند داشت .دارالترجمه رسمی آتنا هم چنین بنا به پیروی از اهداف خود در جهت اعتلای سطح علمی و کمک به جامعه دانشگاهی میهن عزیزمان هم چنین خدمات ترجمه غير رسمی شامل ترجمه مقاله تخصصی، متون عمومی، ترجمه تجاری قراردادها، بروشور، کاتالوگ، ترجمه کتاب با رعايت اصول مشتری مداري انجام می دهد. یکی دیگر از خدمات این دارالترجمه این است که به محض دریافت اقامت اسپانیا می توانید از مزایای شهروندان اروپایی همچون استفاده از خدمات درمانی و بیمه و افتتاح حساب در بانک های معتبر بین المللی ،خرید ملک ،وام بانکی و تسهیلات دانشگاهی بهره مند شوید و بدون نیاز به ارائه پاسپورت کشور خود در 26 کشور اتحادیه اروپا رفت و آمد نمایید. همچنین درخواست دریافت ویزا برای کشورهای آمریکا ،کانادا،استرالیا،انگلیس برای دارندگان اقامت اسپانیا به سهولت انجام می شود .از افتخارات دارالترجمه رسمی آتنا کارنامه برجسته و درخشان نزد مشتریان خود است، و تکریم مشتری مداری و جلب نظر آنان از اولویت های این موسسه خدماتی رسمی ترجمه است. دفتر ترجمه رسمی آتنا همواره در تلاش برای با بهره گیری از روش های نوین جهت ارائه بالاترین سطح از خدمات را به مشتریان خود است.

مراحل انجام کار دارالترجمه رسمی آتنا

روند انجام کار شما در مرکزترجمه به سادگی مراحل زیر انجام می‌شود.
_

انتخاب سند

کارشناسان ما سند مورد نظر شما مانند شناسنامه، دانشنامه و ریزنمرات از لیست اسناد و سپس، اطلاعات موردنیاز دارالترجمه مانند تعداد نسخه‌ها، اسپل اسامی و تاییدات درخواستی را از شما دریافت می‌کنند.

مرحله اول

دریافت مدارک

در اسرع وقت از دارالترجمه با شما تماس گرفته می‌شود تا برای ارسال مدارک اقدام فرمایید.

مرحله دوم

انجام و تحویل ترجمه رسمی

بعد از دریافت مدارک، کارشناس مربوطه شما را به صورت آنلاین از طریق پیامک و واتساپ در جریان پیشرفت پروژه خواهند گذاشت و پس از اتمام ترجمه مدارک برای شما ارسال خواهد شد.

مرحله سوم

    خانهارتباط با ماتماس